SK VICTORY
JILEMNICE
V posledním podzimním zápase (předehrávka jarní části) jsme na našem hřišti přivítali mužstvo z Hodkovic n.M. Již od úvodního výkopu jsme na soupeře vlítli a ten jen při troše štěstí přežil brankové šance našeho mužstva. Ovšem ve 14.minutě už u domácích propukla gólová radost. Lukěš se dostal na levé straně k centru do pokutového území, kde nikým neatakovaný Kubina hlavou vsítil branku. Musím dodat, že tenhle moment korunoval naši převahu stav 1:0. Ovšem v 21.minutě byl Morávek nedůsledný, zahrál zbytečně na rohový kop, který hosté rozehráli a následně i po něm zakončili. Míč se dostal od břevna k Pohořalému, který si následně dal z brankové čáry vlastní branku stav 1:1. V prvním poločase se toho už moc nestalo, jen za zmínku stojí Morávkova dalekonosná střela, která skončila na břevně hostující branky.
Do druhého poločasu jsme šli s odhodláním dát branku a utkání dovézt do vítězství. Ale i hosté chtěli utkání vyhrát a v úvodu druhého poločasu se dostali do tří jasných šancí, které pochytal i za přispění obrany brankář Černý z toho jednou ho zachránilo břevno naší branky. Když už se zdálo, že hosté branku nedají, tak z nenápadného centru z pravé strany, přišel trest v podobě úspěšné hlavičky Roubínka a stav byl v 62.minutě 1:2. Hned za dalších sedm minut, přesně v 69.minutě přišel opět z levé strany od Lukeše další krásný centr ze kterého Kubina vyrovnal na 2:2. Když už to vypadalo že utkání skončí dělbou bodů, tak se postaral o nejhezčí akci Rychtr. Běžela 89.minuta,kdy se míče zmocnil Rychtr a svým průnikem do pokutového území rozhodl střelou přes celou branku na kterou byl hostující brankář krátký stav 3:2. Do konce utkání se nic už nestalo a dovedli ho do vítězného konce.
Sestava SK Jilemnice:
Černý (6), Pohořalý (4), Šnorbert (5), Morávek (5) v 64.min Vrána (5), Nosek (5), Kubina (8), Bergemann (5), Hakl (5), Lukeš (6), Šturm (5) v 72.min Šmíd nehodnocen, Rychtr (6)
Připraveni: Jirousek, Vancl, Dvořák
Branky: Kubina 2, Rychtr – vlastní Pohořalý, Roubínek

Hodnocení utkání od trenéra Aleše Skalického:
V posledním podzimním domácím utkáním jsme chtěli za každou cenu získat tři body, což se nakonec i podařilo. Za dnešní utkání musím své svěřence pochválit, protože se nesmířili s nerozhodným výsledkem a mermomocí chtěli zvítězit. Dnešní zápas nám opět ukázal, že hráči za celý podzim udělali velký progres tím že dokážou reagovat na nepříznivé skóre a utkání otočit. Jsem moc rád, že podzimní část je za námi a v zimní přestávce si hráči odpočinou a následně přijde zimní příprava. Touto cestou bych chtěl poděkovat za velmi dobrou reprezentaci SK Jilemnice všem hráčům…