SK VICTORY
JILEMNICE

V posledním zápase podzimní sezóny naše mužstvo začalo aktivně a na počátku prvních 20 minut mělo mírně navrch, kdy se nám dařilo narušovat rozehrávku domácích a hrozilo z rychlých protiútoků. Pak začali mít navrch domácí hráči a výsledkem byl gól v naší síti ve 27 minutě, kde jsme ve středu nechali zcela osamoceného útočníka, který se sám před Dvořákem nemýlil. Když to již vypadalo, že do šaten půjdeme z jednogólovým mankem, tak po krásné akci domácích na jeden dotek navýšilo vedení.
V druhém poločase se naše mužstvo snažilo, ale ve finální fázi nám chyběla přesnost. Kousal z jedné z akcí využil chyby v obraně, kdy následně obešel brankáře, ale z ostrého úhlu zamířil vedle. Domácí ukázali našemu mužstvu jak má vypadat střelba ze střední vzdálenosti, kdy se ve dvou případech krásně trefili pod břevno.
Na podzim naše mužstvo přešlo do vyšší věkové kategorie a na většině hráčů byl vidět výkonnostní rozdíl. I tak hráčům děkujeme, že ve většině zápasů to nezabalila. Těm nejmladším hráčům a kapitánu děkuji za příkladnou tréninkovou účast. Do zimní přípravy, která začne začátkem února, zkuste něco dělat, ať vás to tolik na počátku nebolí.

Sestava:

M.Dvořák (5)

Marek Jon (4) Jan.Vancl (5), Jakub Ježek (3),

Adam Vrána (5),

Matěj Jon (4), 66 min. Jan Vébr (3) . Lukáš Kodejška(4), 34 min Daniel Hartig (2) Matyáš Křížek (4) Matěj Kraus (3)

Marek Holubec(4) Tomáš Kousal (6)

Stupnice hodnocení: 1- katastrofální výkon, 2- mizerný výkon, 3- slabý výkon, 4- podprůměrný výkon, 5- průměrný výkon, 6- dobrý výkon, 7- velmi dobrý výkon, 8- výborný výkon, 9- excelentní výkon, 10- mimořádně vynikající výkon.

 

Share.

Komentáře nejsou povoleny.