SK VICTORY
JILEMNICE
V předposledním podzimním kole zajíždělo naše mužstvo na horkou půdu Kamenice. Již od první minuty domácí diktovali tempo hry a přišpendlili nás jen k bránění. Postupem času se, ale hra vyrovnala a najednou domácí chvilkama nevěděli, jak zareagovat na naše útoky. Do slibných šancí se postupně dostali Rychtr a Lukeš ovšem nezakončili dost razantně, aby se mohli radovat z branky. Šturmův nadějný centr schoval ve své náruči brankář Szabo. Domácí se dostávali do šancí jen z dobře zahrávaných rohových kopů. Ovšem se všemi si hostující obrana poradila. V 17.minutě musel odstoupit pro svalové zranění Morávek, kterého nahradil Paulů. V 31.minutě jsme se přeci jenom dočkali branky, když si Bergemann vzal míč a svoji akci zakončil bravúrně, stav 0:1. Ovšem v 36.minutě už bylo vyrovnáno. Domácí rychle rozehráli autové vhazování na Stummera, který se v zakončení nemýlil stav 1:1. Do konce prvního poločasu se už nic důležitého nestalo.
Do druhého poločasu nastoupili domácí v úplně jiném rozpoložení. Naše mužstvo se převážně bránilo a jen díky skvělým zákrokům mladého Dvořáka jsme přežili úvod druhého poločasu bez inkasované branky. V té době nebyl nikdo na hrací ploše kdo by pozvedl naší hru. Prohrávali jsme plno osobních soubojů a výsledkem byla obdržená branka. Stalo se tak v 61.minutě, kdy domácí rozehráli rohový kop a na přetažený centr si naběhl nepokrytý Serdel a hlavou zvýšil na 2:1. Mezitím se v 59.minutě již zranil druhý stopér Jirousek, kterého nahradil mladý Vrána. Za tohoto stavu jsme chtěli mermomocí vyrovnat, ovšem z následných rohových i trestných kopů se nic neujalo. A tak v 76.minutě domácí zatáhli po své pravé straně míč, který následně odcentrovali do našeho pokutového území, kde nikým neatakován si hráč hostů Pohořalý vstřelil vlastní branku stav 3:1. Tadle branka domácím pomohla a zároveň se i uklidnili a vše podřídili obranné fázi. Do konce utkání se už nic nestalo a tak jsme byli nuceni skousnout další hořkost z porážky, i když průběh utkání tomu moc nenapovídal.
Sestava SK Jilemnice:
Dvořák (5), Pohořalý (4), Morávek (nehodnocen) od 17´Paulů (5), Jirousek (5) od 59´Vrána (5), Nosek (5), Šturm (4) od 82´Vancl (nehodnocen), Bergemann (6), Hakl (5), Lukeš (4), Kubina (5), Rychtr (5)
Branky: Stummer, Serdel, vlastní Pohořalý – Bergemann

Hodnocení utkání od trenéra Aleše Skalického:
Dnešní utkání se mi moc dobře nehodnotí, ať už to je z hlediska nepříznivého skóre a nebo že se nám v průběhu utkání zranili oba stopéři. Nicméně musím podotknout, že hráči kteří je nahradili tak v utkání obstáli. Co se týče samotného utkání, tak jsme sice vedli, ale opět si necháme dát hloupou branku po neobsazení hráče. Druhý poločas jsme moc dobře neodehráli, jelikož už jsme se do nebezpečného zakončení nedostali. Domácí si vedení zkušeně pohlídali. Na svých hráčích jsem viděl touhu získat body, ale doufám že v následujícím utkání se to povede.