SK VICTORY
JILEMNICE

V neděli 26. 2. 2023 jsme se zúčastnili halového turnaje starších přípravek v Semilské sportovní hale, který pořádal OFS Semily. Turnaje se zúčastnilo celkem osm týmů, rozdělených do dvou skupin: Ve skupině A byla družstva FK Přepeře, FC Pěnčín, TJ Sokol Jablonec nad Jizerou a Sokol Horní Branná, skupinu B pak tvořili týmy TJ Sokol Nová Ves nad Popelkou, SK Studenec a FC Víchová/Martinice a my. Formát turnaje byl podle „našeho“ turnaje, takže první dva týmy ze skupin šli do bojů o 1. – 4.místo a třetí a čtvrté týmy do bojů o 5. – 8.místo.

V prvním zápase jsme se utkali s celkem FC Víchová/Martinice. Ze začátku zápasu nám dělal velký problém míč – hrálo se s „venkovním“ místo halového, takže dost skákal. Ale vcelku brzy jsme pak vsítili branku a ta nás uklidnila. Víchovské jsme přehrávali a jen zbrklost či nedůraz v zakončení znamenaly konečný výsledek 3:0. V druhém zápase jsme se utkali s týmem z Nové Vsi nad Popelkou. Ta v týmu měla tři holky, které paradoxně patřily k těm lepším. Toto utkání jsme ovládli jak herně tak výsledkově – 7:0. V posledním utkání základní skupiny jsme se utkali s týmem ze Studence. I když jsme nakonec zvítězili 5:1, nutno studeneckým vyseknout pochvalu za předvedenou hru jak individuální tak týmovou. Naše první obdržená branka padla po krásné nejprve individuální a v závěru kombinační akci. Avšak i my jsme se prezentovali dobrým herním pojetím a utkání zvládli. Základní skupinu jsme vyhráli s plným počtem bodů při skóre 17:1.

V posledním utkání skupiny A na sebe narazili již oba jistí postupující do Finálové skupiny – FK Přepeře a Sokol Horní Branná. Sousední Branná v závěru uhájila těsné vítězství 1:0 a přisoudila nám tak FK Přepeře do vzájemného semifinálového klání o postup do finále. Po dvou minutách se hosté z náhodné akce po dvakrát odraženém míči ujali vedení. Naši kluci však ukázali také psychickou odolnost a během dalších tří minut jsme otočili na 2:1. I nadále jsme působili fotbalovějším dojmem, ale nedařilo se nám v koncovce V10.min pěknou střelou do šibenice z dálky definitivně zlomil odpor soupeře Martin Nýdrle. Ve zbytku utkání jsme ještě mohli přidat dvě tři branky, ale nestalo se. I tak jsme postoupili do finále. V druhém semifinále vcelku překvapivě porazil kombinovaný tým FC Víchová/Martinice dobře hrající Horní Branou po pokutových kopech a ve finále jsme tedy změřili síly se stejným celkem jako v prvním utkání.

Ve finále Víchovským nelze upřít snahu porvat se o vítězství v turnaji. Ale objektivně jsme měli více ze hry my a po výsledku 5:1 jsme turnaj pořádaný OFS Semily vyhráli.

 

 

Výsledky ve skupinách:

Skupina A:

Přepeře – Pěnčín  1:0

Jablonec – Horní Branná  2:2

Přepeře – Jablonec  1:0

Pěnčín – Horní Branná  0:2

Pěnčín – Jablonec  2:1

Přepeře – Horní Branná  0:1

 

Skupina B:

Nová Ves – Studenec  0:2

Jilemnice – Víchová  5:0

Nová Ves – Jilemnice  0:7

Studenec – Víchová  0:3

Studenec – Jilemnice  1:5

Nová Ves – Víchová  0:3

 

 

Semifinále B (5. – 8.místo):

Pěnčín – Nová Ves  3:0

Studenec – Jablonec  1:0

 

Semifinále A (1. – 4.místo):

Horní Branná – Víchová  1:2 po pen.

Jilemnice – Přepeře  3:1

 

O 7.místo:

Nová Ves – Jablonec  0:6

O 5.místo:

Pěnčín – Studenec  1:0

O 3.místo:

Horní Branná – Přepeře  0:3

Finále:

Víchová/Martinice – Jilemnice  1:5

 

Konečné pořadí:

  1. SK Jilemnice
  2. FC Víchová/Martinice
  3. FK Přepeře
  4. TJ Sokol Horní Branná
  5. FC Pěnčín
  6. SK Studenec
  7. TJ Sokol Jablonec nad Jizerou
  8. TJ Sokol nová Ves nad Popelkou

 

Turnaj jsme odehráli v sestavě:

Mikuláš Horák, Vilém Kučera, Jan Kynčl, Šimon Albrecht, Martin Šťastný, Martin Nýdrle, Vojtěch Armstrong a Adam Laušman

Share.

Komentáře nejsou povoleny.