SK VICTORY
JILEMNICE
K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli do Hrádku nad Nisou, kde jsme se střetli s jejich béčkem.
Již od prvních minut na nás domácí vlétli a vytvořili si i vyloženou šanci, kterou zmařil dobrým vyběhnutím brankář Černý. V 11.min jsme už takové štěstí neměli. Domácí podnikly rychlý protiútok náš brankář sice dobře vyběhl a šanci zmařil, ale jen za cenu hraní rukou mimo pokutové území za což následovala pro našeho brankáře ŽK a přímý kop pro domácí. První střelu ještě dokázal brankář Černý vyrazit, ale následnou dorážkou nepohrdl domácí hráč Petružálek , kterého nepokryl Kubina stav 1:0. V dalších minutách se hra postupně vyrovnávala a hráči Jilemnice se dostali k ohrožení domácí branky. Lukešova střela skončila na domácím brankáři. V šancích se ocitl i Figura, ovšem vše řešil zbrkle, obzvlášť únik na brankáře si zasloužil jiné řešení než předvedl sám zakončující. V poslední minutě prvního poločasu jsme měli možnost v podobě přímého kopu z kterého Šnorbert trefil pouze břevno domácí branky.
Do druhého poločasu vstoupili hosté s odhodláním s výsledkem něco udělat. Po šancích Lukeše a Šturma jsme se konečně dočkali. V 60.min na centr Morávka naběhnul Kubina, který byl následně faulován a hlavnímu rozhodčímu nezbylo nic jiného než nařídit proti domácím pokutový kop ze kterého vyrovnal Šnorbert stav 1:1. V dalším průběhu utkání se neujaly na obou stranách vyložené šance a tak utkání skončilo spravedlivou remízou.
Sestava SK Jilemnice:
Černý (6), Pohořálý (5), Šnorbert (6), Jirousek (5), Morávek (5), Kubina (5), Hakl (6), Bergemann (5), Lukeš (7), Figura (5) – od 60.min Rychtr (5), Šturm (6) – od 90.min Vancl (nehodnocen), Dvořák připraven/nezasáhl (nehodnocen)

Hodnocení utkání trenéra Aleše Skalického:

Do dnešního utkání jsme vstoupili dost křečovitě, hráči si v úvodu neplnili své úkoly a nechávali domácím dost místa pro kombinaci. Až po obdržené brance se hra postupně vyrovnala a dostali jsme se i k zakončení. Výsledkem zlepšení byla branka z pokutového kopu, která kluky uklidnila. V závěru utkání jsme přežili tyčku domácích, ale my jsme měli pár šancí ze kterých mohla padnout vítězná branka. Myslím že remíza je spravedlivá pro obě mužstva.