SK VICTORY
JILEMNICE
2. přípravné utkání v rámci „Zimního turnaje mužů“, který pořádá FC Lomnice n.P. a zároveň 1.kolo Poháru FAČR-LKFS
K dalšímu přípravnému a zároveň i pohárovému utkání jsme měli za soupeře mužstvo z nedaleké Bělé.
Již od prvních minut dávali hráči bělského týmu jasně najevo, kdo je pánem na hrací ploše. Musím podotknout, že jilemničtí hráči zaostávali pomalu ve všech atributech fotbalu. První branka přišla po rychlé akci z pravé strany a prakticky hráč Bělé střílel do prázdné branky. I druhou branku jsme nabídli svým nedůrazem hráčům Bělé. Po našem špatně vhozeném autu, podnikli hosté rychlý protiútok který zakončil jejich útočník výstavní střelou do šibenice. Za tohoto stavu se dohrál zbytek prvního poločasu.
Do druhého poločasu jsme chtěli trochu pozlobit obranu Bělé, ale musím uznat že celý zápas nás jejich obrana nepustila do žádné vyložené šance a prakticky jsme ani neohrozili za celé utkání jejich branku. V průběhu hry se ještě hosté trefili jednou a tak jsme nakonec prohráli 0:3.

Sestava SK Jilemnice:

Trýzna, Pohořalý, Šnorbert, Jirousek, Paulů, Šturm, Bergemann, Morávek, Lukeš, Teubner, Rychtr
Do hry v průběhu druhého poločasu ještě nastoupili hráči Šmíd P., Valušiak, Vrána

odnocení utkání od trenéra Aleše Skalického:

Dneska nám tohle utkání jasně ukázalo o čem je vyšší soutěž. Musím opravdu uznat, že hosté byli nad na naši sílu. Uměli si přihrát, měli lepší práci s míčem a hlavně dokázali dát branky.
Co se týká naší hry, tak v plno věcech jsme zaostávali a to byl ten největší rozdíl mezi mužstvy. Do dalšího utkání půjdeme s čistou hlavou a budeme chtít neprohrát.