SK VICTORY
JILEMNICE
3. přípravné utkání v rámci „Zimního turnaje mužů“, který pořádá FC Lomnice n.P.
Ve třetím utkání lomnického turnaje jsme se střetli s mužstvem Robous, které po podzimu vedou OP jičínska. V našem mužstvu se poprvé představil Pavel Obrázek a „navrátilec“ z Vrchlabí Aleš Hník.
Naše mužstvo od začátku utkání udávalo tempo hry a brzy přišly i vyložené šance. Do 17.min se postupně zastřelovali Lukeš 2x, Figura a Obrázek.
Až v další šanci uspěl dnes velice dobře hrající Valušiak. Do konce poločasu jsme ještě stačili přidat jednu branku, když navrátilec z Vrchlabí Hnik parádně zakroutil trestný kop, který zapadl do branky.
Do druhého poločasu naše mužstvo vlétlo na soupeře a odměnou jim během 14.minut byly vstřelené branky, když se postupně trefili Bergemann, Šturm, Valušiak, Figura a Valušiak.
V dalším průběhu utkání jsme trochu polevili v koncentraci a dovolili hostům vstřelit dvě branky. Poslední naši branku vstřelil dnes velmi agilní Figura.

Sestava SK Jilemnice:

Trýzna, Pohořálý, Obrázek, Jirousek, Nosek, Šturm, Hnik, Bergemann, Figura, Lukeš, Valušiak
Do hry ještě postupně naskočili Šmíd P. a Vancl.

Hodnocení utkání od trenéra Aleše Skalického:

Na úvod musím dodat, že konečně se v klucích probudila dravost po vstřelení branky. Sami se dneska přesvědčili, že pokud budou bojovat a dodržovat určité věci na hrací ploše,,tak budou odměněni takovýmto počtem vstřelených branek. Co se týká našich nových hráčů, tak oba splnili mé očekávání a budu jenom rád když v těchto výkonech budou pokračovat a následně k dobrým výkonům strhnou i ostatní kluky.
Share.

Komentáře nejsou povoleny.