SK VICTORY
JILEMNICE
Do dnešního utkání jsme vstoupili s cílem konečně zlomit sérií porážek a nutně bodovat. V úvodu utkání se nám dařilo vhodně napadat hostující obranu, která místy nevěděla kam dřív skočit. Obzvlášť z naší levé strany se do náznaku střeleckých možností dostával hbitý Lukeš se kterým si hostující obrana nevěděla rady. Úvodní tlak domácích, však hosté ustáli a hra se postupem času vyrovnala. V 25.min se krásně uvolnil Šturm ovšem nezakončil dost razantně aby se mohl radovat ze vstřelené branky. V dalších momentech utkání hosté dvakrát vykopávali míč z blízkosti své branky. A když se neujala, ani Lukešova střela zdálky, šli obě mužstva do šaten za nerozhodného výsledku 0:0.
Do druhého poločasu jsme chtěli pokračovat ve výkonu z toho prvního. Nutno, ale podotknout, že domácí hráči zaspali zase úvod utkání, i když byli v poločasové přestávce dostatečně varovány. V 48.min se nevěnovali příliš hostujícímu hráči Hřebenovi, který svými naznačeními zmátl naše hráče a střelou k tyči nedal Černému šanci zasáhnout 0:1. Na tento stav domácí reagovali změnou v sestavě a následně se začala kupit šance za šancí na druhé straně. Vše vyvrcholilo nádhernou brankou v 66.min, kdy Kubina si našel odražený míč a střelou z dvaceti metrů nedal žádnou šanci zasáhnout hostujícímu brankáři. Vstřelená branka byla odměnou za dobývání hostující branky. V 70.min předvedli domácí nádhernou akci, kdy míč putoval přes Bergemanna na Šturma, který našel před brankou nabíhajícího Rychtra který vstřelil hlavou branku na 2:1. V následujících minutách hosté přeskupili herní systém a do útoku poslali vysokého Vaňátka. Hosté začali dál víc nakopávat míče do našeho pokutového území, ovšem naše obrana v čele s naším brankářem Černým dokázala všechny náznaky šancí hostů eliminovat a ke konci utkání sami domácí vstřelili třetí branku Haklem. V dalších šancích neuspěli Kubina s Bergemannem. A tak stav po konci utkání byl zasloužený 3:1.
Sestava: Černý (6), Pohořelý (7), Jirousek (6), Šnorbert (6), Morávek (7), Kubina (7), Hakl (8 ), Bergemann (7)-90.min, Vancl, Lukeš (7), Figura (6)-53.min, Rychtr (7), Šturm (7)-74.min, Šmíd
Pro hodnocení hráče je nutně odehrát 30´utkání
Slova trenéra Aleše Skalického k utkání:
K dnešnímu utkání jsme nastoupili s odhodláním už konečně bodovat což se nakonec přes nesmírnou bojovnost celého týmu i nakonec podařilo. Tento zápas nám nastavil jasnou tvář, kdy celé mužstvo chtělo urvat výhru. Todle vítězství je i poděkování hráčům za to, jak poctivě pracují v trénincích. Mužstvu do dalších utkání věřím a jsem si jist, že když k tomu přistoupíme jako dnes tak ještě nějaké body urveme.