SK VICTORY
JILEMNICE
Do utkání s favoritem celé soutěže jsme vstoupili nebojácně. Obzvlášť po naší pravé straně jsme se dostávali do šancí. Ovšem při centrech Kubiny nedošlo k najití svých spoluhráčů. V 28.min po Kubinovi centru nepřesně hlavičkoval Rychtr. Ve 33.min jsme se už dočkali branky. Na dlouhou přihrávku od Morávka za obranu si naběhl Rychtr a s přehledem zakončil na 1:0. Po vstřelené brance daly o sobě vědět i hosté a nejednou to před Černým vřelo. Když už to vypadalo, že se nic už v prvním poločase nestane, tak hostující Viktora nevybíravě před střídačkami nakopl bez míče domácího Kubinu za což uviděl od rozhodčího Rymplera červenou kartu.
Do druhého poločasu sice hosté vstoupili o jednoho hráče méně, ale hned v úvodu druhého dějství potrestali nedůraz domácí obrany a na konci akce stál nepokrytý Horňáček stav 1:1. Za další čtyři minuty se přihrávka z pravé strany dostala k Lukešovi a ten s přehledem zvýšil na 2:1. A to ještě zdaleka v úvodu druhého poločasu nebylo vše. V 56.minutě podnikli hosté rychlý protiútok, domácí obrana vůbec nereagovala což využil hbitý Číž, který s přehledem vyrovnal na 2:2.
V dalších momentech utkání se neujala těsná střela Morávka ani zakončení Rychtra. Až závěrečných 24.minut rozhodlo, že všechny body zůstanou v Jilemnici. V rozmezí 13.minut svými střelami stihl celé utkání otočit Hakl. Vždy se jednalo o střelu za kterou se mohl hostující brankář jen podívat. Do 90.minuty se prakticky nic na hrací ploše nestalo, až při posledním rohovém kopu si na Figurův centr naběhl Jirousek a zvýšil na konečných 6:2 pro domácí.
Sestava SK Jilemnice:
Černý (5), Pohořalý (6), Jirousek (7), Šnorbert (5), Morávek (5), Kubina (7), Bergemann (6), Hakl (10), Lukeš (6), Šturm (5), Rychtr (7)
Od 62.min Figura místo Šturma, od 67.min Nosek místo Morávka, od 87.min Paulů místo Rychtra, od 87.min Šmíd místo Bergemanna
Připraveni: Vancl, Dvořák
Branky: 33.min Rychtr; 50.min Lukeš; 66, 73, 79.min Hakl; 90.min Jirousek – 46.min Horňáček; 56.min Číž

Hodnocení utkání od trenéra Aleše Skalického:

Dnešní utkání se mi hodnotí velice dobře. Celý týden se hráči pečlivě připravovali na mužstvo, ze kterého moji svěřenci měli respekt. O to víc nás hřeje konečný výsledek 6:2 v který jsme ani nedoufali. Musím uznat, že nám to i soupeř trochu usnadnil když svojí nedisciplinovaností se připravil o lepší výsledek. Na závěr musím vyzdvihnout jednoho hráče a to střelce hattricku Filipa Hakla, který na tréninku i v zápase neskutečně maká a myslím že vstřelené branky jsou i pro něho odměnou. V dalším utkání zajíždíme do Vratislavic a už teď můžu říct, že budeme chtít pokračovat v dobrých výkonech a odvézt si i nějaký ten bod.