SK VICTORY
JILEMNICE
K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli v sobotu do Vratislavic a chtěli jsme navázat na dobré výsledky z posledních tří utkání. Ovšem úvod utkání jsme, jako už po několikáté, zaspali. Na naší polovině u postranní čáry se srazili naši dva stopéři, hráč domácích si je prohodil a rázem měl se svým spoluhráčem volnou cestu k naší brance. Ještě chtěl vše jistit Morávek, ale v rozhodujícím momentu upadl čehož využil domácí Šidák a s přehledem poslal domácí do vedení 1:0. Běžela teprve 5.minuta. V následujících minutách se hra vyrovnala a postupem času jsme přebrali iniciativu na hrací ploše a zároveň si vypracovali i vyložené šance. Postupně Kubina, Figura a Morávek nedotáhli své střely v branku. Šturmův centr si domácí srazili na břevno. A tak první poločas jsme prohráli 1:0.
Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním změnit brzy skóre utkání. Do 75.minuty jsme sice měli územní převahu, ale za zmínku stojí připomenout jen Šturmův únik po levé straně, který bravurním zákrokem zneškodnil domácí brankář. A tak přišel trest na druhé straně hrací plochy. Brankář Černý si v souboji s domácím hráčem nepočínal čistě (vše se odehrálo v našem pokutovém území) a rozhodčímu Barcuchovi nezbylo nic jiného než odpískat pro domácí pokutový kop, který následně proměnil Šidák stav – 2:0. Po této brance jsme přeskupili řady a přišla i kýžená snižující branka. V 85.minutě vystřelil nebezpečně z dálky Bergemann, brankář jeho střelu jen vyrazil před sebe a pro Figuru už nebyl problém míč dorazit do branky – stav 2:1. Do konce utkání se už naším hráčům nepovedlo nic udělat se změnou skóre a tak jsme prohráli 2:1.
Sestava SK Jilemnice:
Černý (5), Pohořalý (5), Šnorbert (4), Jirousek (4), Morávek (6), Kubina (6), Hakl (5), Bergemann (5), Šturm (6), Rychtr (4), Figura (6)
Střídání: v 67.minutě Nosek za Rychtra, v 72.minutě Šmíd za Šturma
Připraven: Skalický
Branky: 5´ Šidák ,75´ Šidák (PK) – 85´ Figura

Hodnocení utkání od trenéra Aleše Skalického:

Do utkání jsme nastoupili opět nekoncentrovaně a domácím hned z první střely darovali vedení. V dalších momentech utkání jsme byli lepší, ale sráží nás neproměňování šancí. Domácí pak své vedení zvýšili a my jen snížili na konečných 2:1. K utkání musím říct že domácí měli štěstí jelikož nebyli lepším týmem. S hráči si dnešní utkání pečlivě rozebereme a doufáme že v dalším utkání bude výkon lepší. V příštím utkání budeme chtít vyhrát a odčinit dnešní porážku.